طراحی وب

امروزه در دنیای فناوری، اهمیت داشتن یک وب سایت کاملا قابل درک است. وب سایت ها با تاثیر گذاری بسیار زیاد باعث می شوند تا با صرفه جویی در زمان و انرژی خدمات و محصولات خود را بهتر و سریع تر ارائه نمایید.

در ایرسا 360، مطابق با استاندارد های جهانی برای سیستم های مدیریت محتوی مانند وردپرس و جوملا، قالب اختصاصی طراحی و توسعه داده می شود.

قالب ها به گونه ای هستند که همراه با افزونه های کاربردی ارائه داده می شوند و قابلیت استفاده فوری را دارند. یعنی نیاز نیست که منتظر بمانید تا طراحی انجام شود بلکه با توجه به نیاز های جامعه در حوزه های گوناگون طرح هایی از پیش آماده شده و در وب سایت آماده دریافت می باشند. البته این نمونه کار ها با توجه به سلیقه مشتریان (رنگ، چیدمان صفحه، عناوین منو ها و …) قابل تغییر است.

برای داشتن یک وب سایت، علاوه بر یک نرم افزار تحت وب که در بالا به آن اشاره شد، نیاز به دامنه و هاست دارید. در این مورد نیز همراه شما هستیم.

قیمت های ذکر شده برای قالب های وب سایت و همچنین سیستم های مدیریت محتوی بسیار مناسب در نظر گرفته شده و همراه با پشتیبانی واقعی می باشد. لازم به ذکر است که قیمت هاست و دامنه به صورت مجزا محاسبه می شود و متعاقبا خدمت شما اعلام می گردد.

با توجه به اینکه ایرسا 360 دارای نماد اعتماد الکترونیکی است، می توانید با خیال راحت محصول خود را تهیه نمایید و یا در صورت نیاز به مشاوره رایگان با ما تماس حاصل فرمایید.

ایرسا 360 با بیش از یک دهه تجربه در زمینه طراحی و توسعه وب آماده ارائه خدمات به شما می باشد.

پاسخ دهید